headheadheadheadheadhead
logoheadhead
belkahead
Jesteś w: Strona główna / Oferta / OW Ostrowianka
 
 
Ośrodek Wypoczynkowy "OSTROWIANKA"
 

 

Ośrodek Wypoczynkowy "OSTROWIANKA"
33-370 Muszyna, Szczawnik 63 tel. 0-18/471-42-23
 
Szczawnik to przedłużenie kompleksu uzdrowiskowego Muszyna - Złockie. Położony jest w kot-linie górskiej nad rzeczką Szczawnik, wpadającą do Popradu w Muszynie. Okoliczne wzgórza pokrywają wspaniałe lasy świerkowe i bukowe. W połączeniu z licznymi źródłami wód mineralnych stanowią łagodny klimat i bardzo dobre warunki czynnego wypoczynku.

W odległości 4 km od Szczawnika znajduje się Muszyna - małe miasteczko o bogatej historii i tradycji uzdrowiskowej. Słynie ze znakomitych walorów leczniczych. Ogólnie dostępnymi źródłami mineralnymi są: "Milusia" ,"Grunwald", "Antoni", "Anna", wykorzystywane do leczenia schorzeń układu oddechowego i pokarmowego. Z ciekawych zabytków miasta warto zwiedzić: kościół murowany z 1679 r., ruiny zamku, muzeum regionalne. Najmłodszą turystyczno - przyrodniczą atrakcją Muszyny jest ścieżka w leśnym rezerwacie przyrody - Las Lipowy Obrożyska. Można także wędrując szlakiem zielonym dotrzeć na szczyt Jaworzyny Krynickiej, szlakiem niebieskim do "Bacówki" nad Wierchomlą.

W odległości 15 km od Szczawnika znajduje się Krynica, gdzie głównymi atrakcjami są: kolejka gondolowa na Jaworzynę, kolejka na Górę Parkową, deptak spacerowy, Park Zdrojowy, stare łazienki mineralne, pijalnie wód mineralnych, Muzeum Nikifora.
Ośrodek Wypoczynkowy "OSTROWIANKA" usytuowany jest na obszarze 3,5 ha. Budynek stały - dwukondygnacyjny dysponuje 90 miejscami  w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Zakwaterowanie możliwe jest również w domkach typu BRDA z własnym węzłem sanitarnym /27 domków 5 osobowych/.
 
Osobom korzystającym z wypoczynku oferujemy smaczne wyżywienie w stylowej górskiej stołówce, znajdującej się na terenie ośrodka. Do dyspozycji gości jest świetlica, sala TV - SAT, boisko sportowe. Na terenie ośrodka znajduje się parking. Obiekt jest strzeżony 24 h/dobę. Pośredniczymy także w organizacji transportu i wycieczek turystycznych.


Wczasy wypoczynkowe* wyżywienie zgodne z normami żywienia zbiorowego,
* nocleg,
* ognisko z pieczeniem kiełbasek,
Cena osobodnia:

-pokój z pełnym węzłem sanitarnym 65,00 (możliwość negocjacji)

-domek BRDA /5 os./ 130,00 doba + możliwość wykup. wyżywienia 35,00 całodzienne (możliwość negocjacji) 

"zielone szkoły"* wyżywienie zgodne z normami żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży,
* nocleg w pokojach 3, 4 osobowych,
* opieka medyczna,
* ognisko z pieczeniem kiełbasek,
Cena osobodnia:
35,00 - 38,00 zł
(możliwość negocjacji)

 

Kolonie

 

* wyżywienie zgodne z normami żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży,
* nocleg w pokojach 3, 4 osobowych,
* opieka medyczna,
* wycieczkę,
* sale TV i VIDEO, dyskoteki, ognisko
z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy sportowe,
Cena osobodnia:
55,00 zł
(możliwość negocjacji)

 

Zimowiska, Sympozja, Obozy sportowe, Sylwester
* ZAPRASZAMY DO ROZMÓW

 

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 
PUSIH Sp. z o.o. 27-400 Ostrowiec Św., ul. Polna 9G, tel. 0-41/247-33-20, fax. 0-41/247-33-21, e-mail: pusih@pusih.com.pl
Copyright © PUSiH sp. z o.o. 2008